Dodáváme digitální řešení a software velkým i malým společnostem z celého světa

Někteří z našich klientů


Máme dlouhodobé zkušenosti s multiplatformními technologiemi PHP, Java, Python, Kotlin, Swift, Node.js, JavaScript, XML, JSON a MySQL, PostgreSQL, MS SQL, Oracle, MongoDB. Nabízíme efektivní řešeni pro weby, chytré telefony Android, Apple iOS (iPhone/iPad/Watch), Windows, GNU/Linux a nadstavby k CMS systémům jako WordPress. Naše služby zahrnují návrh řešení, grafiku, vývoj, testování, integraci, provoz, servis a poradenství.

Vývoj softwaru na zakázku

Vývoj softwaru na zakázku

Zajišťujeme vývoj softwaru na zakázku dle Vašich potřeb a přání, tak, abychom například optimalizovali a automatizovali procesy ve Vaší firmě.

Nabízíme také opravy, rozšířeni a údržbu existujícího softwaru a programování pluginů dle požadavků klienta.

Kontaktujte nás
Vývoj mobilních aplikací pro Android a Apple iOS

Mobilní aplikace pro chytrá mobilní zařízení

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vývoje mobilních aplikací pro nejvýznamnější platformy. Moderní a úspěšné Android a Apple iOS aplikace šité na míru pro Vás.

Kontaktujte nás
Tvorba webových stránek a aplikací na míru

Webové stránky a webové aplikace

Tvorba webových aplikací na míru, kompletní integrace do Vaší infrastruktury, rozšířeni mozností existujících webů, portály, ECM, CRM, BI a BIG data. Poradíme Vám s výběrem vhodného řešení pro Vás a Vaše zákazníky.

Kontaktujte nás
Vývoj a úprava pluginů a šablon pro WordPress

WordPress pluginy a šablony

Používáte WordPress, jste spokojeni ale něco důležitého Vám zde chybí? Známe to. Nabízíme komplexní analýzu, vývoj a úpravu pluginů a šablon pro redakční systém WordPress.

Kontaktujte nás
Hosting a správa webových aplikací a stránek, webserverů, poštovních serverů, cloudových serveru

Hosting a kompletní správa webových aplikací a stránek

Poskytujeme možnost umístění Vaších webových řešeníi na našich serverech nebo cloudových serverech Amazon AWS a Google a komplexní správu webserverů, poštovních serverů, cloudových serveru.

Kontaktujte nás